Kėdainių autobusų stotyje neįgaliesiems ir riboto judumo asmenims visuomet suteiksime specialią pagalbą – padėsime įlipti į autobusą ar išlipti iš jo, įkelti ar iškelti bagažą, palydėsime iki bilietų kasos.

Apie specialius poreikius prašome pranešti Kėdainių autobusų stoties dispečeriui (darbo metu, darbo laikas:  I-VII 4.50 - 20.30 val., pietų pertrauka VI-VII ir šventinėmis dienomis  9.15−10.15 val., telefonu (8 347) 60 333, likus ne mažiau kaip 36 val. iki to laiko, kai reikės pagalbos, ir sutartu laiku (ne anksčiau negu prieš 60 min. ir ne vėliau kaip likus 30 min. iki autobuso išvykimo) atvykti į sutartą vietą autobusų stotyje. 

Europos parlamento reglamentą dėl miesto ir tolimojo susisiekimo autobusų transporto keleivių teisių galite rasti žemiau esančiuose prieduose. Europos komisija išleido miesto ir tolimojo susisiekimo autobusų keleivių teisių santrauką, kurioje glaustai aprašomos reglamentu nustatytos keleivių teisės.

Jei turite papildomų klausimų dėl pagalbos neįgaliesiems ir riboto judumo asmenims Kėdainių autobusų stotyje, rašykite mums e.p. info@kedbusas.lt paskambinkime telefonu (8 347) 71 253.